HYPOÚVĚR Nové bydlení s garantovaným
maximálním úrokem

Spočítejte si, kolik budete splácet

Jaká je hodnota vaší nemovitosti?
{{ propertyInput }} Kč
Kolik si chcete půjčit?
{{ borrowInput }} Kč

Po dobu
let
s fixací na
budete měsíčně splácet {{ output.mortgagePayment }} Kč
Chci si půjčit
Roční úroková sazba
{{output.interestRate}}
RPSN
{{output.chargeRate}}

{{ clientException }}

{{ serverException }}

Upozorňujeme, že úvěrová kalkulačka má pouze informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o žádný jiný dokument či jiné právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.

 

Dále upozorňujeme, že veškeré zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou pouze orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit v závislosti na vaší bonitě a výsledcích posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Hypoúvěr od Buřinky ve výši 1 100 000 Kč se splatností 30 let a roční úrokovou sazbou 2,0 % se skládá z překlenovacího úvěru poskytnutého s úrokovou sazbou 2,0 % p.a. (pevná sazba) na 2 roky do přidělení úvěru ze stavebního spoření. Splácet budete měsíčně 4 074 Kč po dobu 24 měsíců. RPSN činí 2,18 %. Za zpracování úvěru zaplatíte jednorázově 0 Kč, za vedení úvěru 0 Kč, cena za znalecký posudek zastavované nemovitosti činí 3 900 Kč. Cena za pojištění nemovitosti není ve výpočtu zohledněna. Na překlenovací úvěr navazuje úvěr ze stavebního spoření ve výši 1 043 734,84 Kč poskytnutý na dobu 28 let, který je použit k úplnému doplacení překlenovacího úvěru. Úroková sazba je 2,0 % p. a. s fixací po dobu prvního roku a následně vždy na 3 roky. Splácet budete měsíčně 4 074 Kč po dobu 336 měsíců. RPSN činí 2,05 %, cena za zpracování úvěru je 0 Kč a cena za vedení úvěru je 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem za Hypoúvěr od Buřinky je 1 518 730,44 Kč. Uvedené údaje platí za předpokladu čerpání celého úvěru v den jeho poskytnutí se splácením od následujícího měsíce vždy k 25. dni. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.

CO LZE FINANCOVAT Podívejte se, na co můžete peníze
z našich úvěrů použít

Co můžu financovat

Začněte po telefonu

Nechte nám na sebe telefonní číslo a my vám pomůžeme s vyřízením a sjednáním úvěru.

Na pobočce nebo kdekoliv s poradcem

Podívejte se, kde máte nejbližší pobočku, nebo si najděte svého specialistu ČS Plus poradce.

Vyhledat pobočku či poradce
TIP

Pro váš klidný spánek si můžete svůj úvěr výhodně pojistit, aby vás potíže se splácením nemohly zaskočit.

Časté dotazy

Pokud jste klientem České spořitelny, stačí vám pouze občanský průkaz. Jestli používáte účet v jiné bance, požádáme vás o potvrzení příjmů od zaměstnavatele nebo o daňové přiznání a poslední výpis z vašeho běžného účtu, kam vám chodí výplata a…

Číst dále...

Více dotazů

ČS PLUS PORADCI Nevíte jistě, co je pro vás to pravé? Sjednejte si schůzku s naším poradcem, který za vámi přijede kamkoliv - klidně i k vám domů.

Více o ČS Plus poradcích