HYPOÚVĚR Nové bydlení s garantovaným úrokem

Spočítejte si, kolik budete splácet

Jaká je hodnota vaší nemovitosti?
{{ propertyInput }} Kč
Kolik si chcete půjčit?
{{ borrowInput }} Kč

Po dobu
let
s fixací na
budete měsíčně splácet{{ output.mortgagePayment }} Kč
Chci si půjčit
Roční úroková sazba
{{output.interestRate}}
RPSN
{{output.chargeRate}}

{{ clientException }}

{{ serverException }}

Upozorňujeme, že úvěrová kalkulačka má pouze informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o žádný jiný dokument či jiné právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.

 

Dále upozorňujeme, že veškeré zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou pouze orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit v závislosti na vaší bonitě a výsledcích posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Hypoúvěr od Buřinky ve výši 2 500 000 Kč se splatností 30 let a roční úrokovou sazbou 2,84 % se skládá z překlenovacího úvěru poskytnutého s úrokovou sazbou 2,84 % p. a. (pevná sazba) na 2 roky do přidělení úvěru ze stavebního spoření. Splácet budete měsíčně 10 373 Kč po dobu 24 měsíců. Za zpracování úvěru zaplatíte jednorázově 0 Kč, za vedení úvěru 0 Kč, cena za znalecký posudek zastavované nemovitosti činí 4 400 Kč. Za vklad zástavního práva k nemovitosti do katastru nemovitostí zaplatíte poplatek 2 000 Kč a za výmaz zástavního práva z katastru nemovitostí 2 000 Kč. Cena za pojištění nemovitosti není ve výpočtu zohledněna. Na překlenovací úvěr navazuje úvěr ze stavebního spoření poskytnutý na dobu 28 let, který je použit k úplnému doplacení překlenovacího úvěru. Úroková sazba je 2,84 %p. a. s fixací po dobu 4 let a následně vždy na dalších 6 let. Splácet budete měsíčně 10 373 Kč po dobu 336 měsíců. RPSN činí 2,94 %, cena za zpracování úvěru je 0 Kč a cena za vedení úvěru je 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem za Hypoúvěr od Buřinky je ve výši 3 746 847 Kč. Uvedené údaje platí za předpokladu čerpání celého úvěru v den jeho poskytnutí se splácením od následujícího měsíce vždy k 25. dni v měsíci. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.

CO LZE FINANCOVAT Podívejte se, na co můžete peníze
z našich úvěrů použít

Co můžu financovat

Začněte po telefonu

Nechte nám na sebe telefonní číslo a my vám pomůžeme s vyřízením a sjednáním úvěru.

Zavoláme vám a během 5 minut se vše dozvíte.

TIP

Pro váš klidný spánek si můžete svůj úvěr výhodně pojistit, aby vás potíže se splácením nemohly zaskočit.

Úvěrem snadno a rychle

Časté dotazy

Pokud jste klientem České spořitelny, stačí vám pouze občanský průkaz. Jestli používáte účet v jiné bance, požádáme vás o potvrzení příjmů od zaměstnavatele nebo o daňové přiznání a poslední výpis z vašeho běžného…

Číst dále...

Více dotazů