Chci sjednat stavební spoření online. Jak na to?

Online sjednání, a to i pro vaše dítě, umí v mobilu i počítači hravě zařídit náš George. Stačí kliknout zde. Je to rychlé, snadné a bezpečné, bez průtahů s ověřením totožnosti, focením dokladů a vyplňováním osobních údajů.

Když nemáte George, můžete si stavebko sjednat online na www.burinka.cz. K ověření své totožnosti můžete využít svou bankovní identitu, ke sjednání smlouvy pro dítě stačí navíc už jen rodný list. Pokud bankovní identitu nemáte, potřebujete pro sjednání stavebka 2 doklady totožnosti s fotografií (kromě občanského průkazu můžete použít cestovní, řidičský nebo zbrojní průkaz) a výpis z účtu, jehož jste vlastníkem. Při uzavření smlouvy dětem také jejich rodný list.

Sjednání online bohužel neumožňujeme osobám, které nejsou občany České republiky (cizincům), a politicky exponovaným osobám. Tyto osoby musí vždy navštívit pobočku České spořitelny nebo některého z našich externích partnerů. K uzavření smlouvy o spoření s cílovou částkou vyšší než 1 milion Kč je osobní návštěva pobočky nebo externích partnerů také nezbytná.

Pomohla vám tato informace?