Buřinka získala Zlatou a stříbrnou korunu a bronzového Lemura

Čtvrtek 20. června pro Buřinku znamenal doslova žně, co se týká ocenění. Kolekci vzácných kovů jsme vedle Zlaté a Stříbrné koruny doplnili i bronzem v soutěži LEMUR.

V prestižní soutěži Zlatá koruna zvítězil v kategorii Stavební spoření náš Úvěr od Buřinky pro budoucnost. Stavební spoření s garancí dvojnásobku skončilo na druhém místě. Buřinka si tak v kategorii Stavební spoření odnesla první dvě místa. „Mám ze všech cen upřímnou radost, protože dokazují, že jsme se v Buřince vydali správnou cestou. Umožníme lidem získat o desítky procent nižší splátku díky využití dotace. Financujeme úsporné rekonstrukce, které vedou k ekologicky šetrnému bydlení a snížení výdajů za energie,“ říká Milan Pospíšil, manažer úvěrů ze Stavební spořitelny České spořitelny.

Stejně jako výhodné úvěry a bezplatné dotační poradenství je důležitá osvěta. Dostatek informací o plánování a průběhu renovací totiž pomůže přesvědčit ty, kteří s úpravou bydlení zatím váhají. Proto jsme připravili našeho průvodce úspornou rekonstrukcí s Buřinkou. A tento projekt ocenila i odborná porota složená s komunikačních matadorů a získal tak v oborových PR cenách Lemur třetí místo v kategorii Finanční služby a trhy.