Všechny aktuality

Aktuality Stavební spoření pro vnoučata

Sdílet

Každý ví, jak obtížný je start do života. A každá pomoc se hodí. Kdo jiný to ví nejlépe, než prarodiče, kteří nasbírali mnoho životních zkušeností. Jednou z cest, jak podpořit vnoučata, může být stavební spoření od Buřinky sjednané prarodičem.

Stavební spoření garantuje úrokovou sazbu z vkladů 1 % každý rok po dobu 6 let spoření. Státní podpora činí 10 % z ročně naspořených vkladů, maximálně 2 000 Kč ročně. Stavební spoření je pro všechny, bez ohledu na věk. Jedná se o efektivní nástroj pro našetření peněz k získání lepšího bydlení a zhodnocení úspor.

Jak uzavřít vnoučatům stavební spoření?

Výhodný tip s Buřinkou

Získejte prémii až 2 000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Akce platí do 31. července! Každý, kdo si v tomto termínu uzavře smlouvu, obdrží jako dárek prémii ve výši zaplacené ceny za uzavření, a to až do výše 2000 Kč. Více informací zde.

I nadále platí, že jakékoliv změny smlouvy, nebo její ukončení, je oprávněn provádět pouze zákonný zástupce dítěte nebo po dosažení 18 let samotný účastník smlouvy.

Možnost takto sjednat stavební spoření samozřejmě platí nejen pro prarodiče, ale i pro jiné členy rodiny.

Potřebujete s něčím poradit? Volejte 800 120 120, a to od pondělí do pátku (8 – 20 hodin), nebo napište na burinka@burinka.cz.

Plnou moc od rodičů získáte zde.