Všechny aktuality

Aktuality Prémii ke stavebnímu spoření pro děti + dárek navíc = až do konce roku 2018

Sdílet

Od 1. října do konce roku 2018 nabízíme při uzavření stavebního spoření pro děti do 15 let prémii od Buřinky ve výši ceny za uzavření této smlouvy, a to až do výše 1 500 Kč.

Na webu Buřinky tak díky této akci můžete uzavřít smlouvu o stavebním spoření do konce roku ZDARMA, stačí splnit podmínky akce.

Navíc můžete pro své dítě získat po splnění těchto podmínek dárek. Ale pozor: Dárky jsou jen do vyčerpání zásob. Tak neváhejte, upřednostníme ty smlouvy, u kterých jste splnili všechny podmínky a které byly uzavřeny dříve.

Proto doporučujeme: Uzavřete svým dětem stavební spoření do konce roku a naspořte jim dostatek prostředků na snazší vstup do života. Za každý rok pro ně můžete získat až 2 000 Kč státní podpory. Své vklady tak můžete zhodnotit ročně až o 3,4 %. Na webu sjednáte smlouvu do konce roku zdarma a navíc s dárkem od Buřinky.

A jaké podmínky je třeba splnit pro získání prémie a dárku a jaké dárky nabízíme?

 

Stavební spoření pro děti můžete uzavřít přímo zde. Je to jednoduché, navíc přes internet získáte smlouvu po splnění podmínek prakticky ZDARMA.

Více informací o stavebním spoření najdete zde, ve všech pobočkách České spořitelny, v naší obchodní síti ČS plus, u našich smluvních partnerů nebo na naší bezplatné lince 800 120 120