Formulář pro změnu kontaktních údajů

Máte nové telefonní číslo, e-mail nebo korespondenční adresu? Výborně! Pak jste tu správně. Vyplňte vaše nové údaje a od této chvíle vám můžeme zasílat důležité informace týkající se vaší smlouvy. V případě změny vašeho příjmení nebo trvalé adresy bydliště použijte změnový formulář, případně navštivte kteroukoli pobočku České spořitelny či vašeho poradce.

 

Pokud máte sjednáno internetové bankovnictví George, proveďte si změnu údajů tam! George to umí!

Povinné údaje pro vaše ověření

Kontaktní údaje

Nové telefonní číslo a novou e-mailovou adresu změníme ke všem vašim účtům, které v Buřince vedeme. V případě, že máte sjednanou službu zasílání výpisů e-mailem, dostanete výpisy již na nový e-mail.

Nová korespondenční adresa

Novou korespondenční adresu změníme pouze u účtu, který jste uvedli v údajích sloužících k vašemu ověření.

Souhlas s podmínkami

  1. Uvedením e-mailové adresy nebo telefonu pro zasílání SMS souhlasíte se službou elektronické komunikace, kterou opravňujete Stavební spořitelnu České spořitelny k zasílání veškeré korespondence, včetně výpisů z účtu, pokud máte sjednanou službu zasílání výpisů prostřednictvím e-mailové komunikace, na tuto e-mailovou adresu, resp. na uvedené telefonní číslo pro zasílání SMS.
  2. Rovněž tím berete na vědomí rizika vyplývající z elektronické komunikace realizované prostřednictvím e-mailu nebo SMS, kdy se jedná o tzv. nezabezpečenou komunikaci. Upozorňujeme Vás, že v případě e-mailové komunikace a komunikace prostřednictvím SMS existuje zvýšené riziko, že obsah komunikace bude přístupný třetím osobám. Stavební spořitelna České spořitelny neodpovídá za zabezpečení a ochranu dat a informací obsažených v elektronické komunikaci, ani za škodu způsobenou v důsledku zasílání korespondence e-mailem nebo prostřednictvím SMS či zneužití dat a informací obsažených v této e-mailové nebo SMS komunikaci.
  3. Tuto službu můžete kdykoli zrušit doručením vlastnoručně podepsané žádosti do sídla Stavební spořitelny České spořitelny nebo nám napište na burinka@burinka.cz.