Už nepotřebujete peníze na rekonstrukci

Díky dotacím ušetříte náklady

 

Proč topit pánu Bohu do oken, když je můžete díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám jednoduše vyměnit? Dopřejte svým úsporám dovolenou a díky dotacím vyměňte stará okna, dveře, zateplete část či celý dům, zkrátka jakákoliv energeticky úsporná renovace se počítá. Čím více energeticky úsporných úprav uděláte, tím vyšší dotaci můžete získat. Zrovna stavíte? Je-li to dům v „pasivním standardu“ pak je i tato dotace pro vás to pravé ořechové. V pozadí nezůstávají ani možnosti obnovitelných zdrojů energie, jako jsou solární a fotovoltaické systémy.

 

Dobré vědět:

 

1.) velkou výhodou programu je dlouhodobé čerpání finančních prostředků za stabilních podmínek. V praxi to pro stavebníky to znamená, že mohou rekonstrukci domu pečlivě rozmyslet a naplánovat. Nejsou tak pod časovým tlakem s podáním žádosti.

 

2.) program běží do roku 2021, případně do vyčerpání finančních prostředků. S podáním žádosti raději neotálejte. Kdo dřív přijde, ten dřív renovuje

 

3.) dotaci můžete čerpat postupně a díky tomu můžete stavební úpravy rozložit do více etap

 

4.) dotaci Nová zelená úsporám můžete kombinovat s jinými dotačními programy – např. s Kotlíkovými dotacemi (můžete získat zajímavý bonus ve výši 40000 Kč).

 

Kdy máte na tuto dotaci nárok

 

Jste vlastník rodinného domu určeného k trvalému bydlení, na jehož stavbu bylo vydáno stavební povolení před 1.7.2007 a jehož součástí jsou maximálně 3 bytové jednotky.

 

S Buřinkou bez starostí

 

Díky spolupráci s našimi obchodními partnery nabízíme všem klientům zajištění dotace „na klíč“. Vyplňte své údaje na www.bydletekomfortne.cz a bude vám zdarma vypracována nezávazná variantní nabídka „šitá na míru“. Obíhat úřady, vyplňovat žádosti, čekat dlouhé fronty? Nic z toho vás s námi nečeká. Máme na to spolehlivé profíky Sulko a Zelená pro Dům. Jednodušeji už to prostě neumíme.

 

 

Žádost o dotaci můžete zaslat ZDE:www.bydletekomfortne.cz

 

Díky Úvěru od Buřinky můžete mít novou kuchyni již za 1460 Kč.
Dle nezávislých recenzí Buřinku doporučuje 98 % klientů (hodnoti.me).

 

Chcete, aby byla kuchyně trendová?

Přečtěte si článek o trendech odkaz.

 

Potřebujete vědět, jak postupovat při správném výběru kuchyně?

Projděte si krok za krokem v našem doporučení odkaz.